Doneer 25 euro en ontvang deze kalender
Bij je donatie vanaf 25 euro ontvang je nu onze Nederland Kalender 2027. Met jouw bijdrage kunnen wij de bewoners van Bartiméus blij maken met gezellige activiteiten. Je geeft de bewoners het vakantiegevoel!
Ja, ik doneer nu! »De kleurrijke Nederland Kalender 2027 is exclusief voor het Bartiméus Fonds gemaakt en bevat twaalf prachtige foto’s van bijzondere plekken en monumenten in ons land. Deze kalender is nergens anders verkrijgbaar. Een uniek cadeau voor jezelf of om een ander mee te verrassen!
Wat doen we met jouw gift?
Genieten van een vakantie of dagje weg, even loskomen van de dagelijkse routine, dat hebben we allemaal nodig. Ook Ronald en de andere bewoners van Bartiméus. Maar door hun meervoudige beperking kunnen zij niet zelfstandig op stap. Als we niets doen, zijn voor de bewoners veel dagen hetzelfde.
Met jouw bijdrage voor de Nederland Kalender 2027 kunnen wij de bewoners blij maken met gezellige activiteiten. Zoals een uitje met een begeleider. Of op de woonlocatie genieten van een Italiaanse middag of een muziekoptreden. Zo geven we samen de bewoners het vakantiegevoel.
Doneer nu!
Af en toe ontspannen is goed voor iedereen. Met jouw donatie voor de Nederland Kalender 2027 maak je dat ook voor de bewoners van Bartiméus mogelijk. Alvast hartelijk dank en veel plezier met je kalender!
Heb je vragen?
Heb je vragen over de kalenderactie? Kijk dan eerst bij de veel gestelde vragen. Staat je vraag er toch niet tussen? Neem dan contact met ons op.